rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Żyrardów
586 800 zł 3 260 m2 180 zł/m2

3200m2 gruntu w Żyrardowie

Żyrardów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92873-6 | 2026-05-11 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka o powierzchni 3260 m, położona w spokojnej, zielonej części miasta wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość z ogromnym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
169 000 zł 44 m2 3 885 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998
M-19422-0 | 2015-11-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, zlokalizowane w trzypiętrowym bloku na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Składa się z dwóch pokoi,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
178 000 zł 39 m2 4 518 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2015
M-18885-0 | 2015-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Żyrardowa. Mieszkanie jednopokojwe z aneksem kuchennym z dużym balkonem na pierwszej kondygnacji...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
335 000 zł 74 m2 4 503 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
M-18786-0 | 2015-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Żyrardowa. Mieszkanie czteropokojowe z dużym, narożnym balkonem na pierwszej kondygnacji nowoczesnego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 200 000 zł 227 m2 5 286 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998
D-18484-0 | 2015-10-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998

Nieruchomość stanowiąca działkę zabudowaną domem jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym. Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 składa się z trzech...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
249 000 zł 68 m2 3 662 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1993
M-14604-0 | 2015-10-07 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1993

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 68 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku na kameralnym osiedlu miasta Żyrardów. W...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
780 000 zł 255 m2 3 059 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
D-18101-0 | 2015-09-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

Dom w Żyrardowie posadowiony na działce o powierzchni 1435 m2 w cichej części miasta. Dom wybudowany z wysokiej klasy materiałów, doprowadzony do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
110 000 zł 41 m2 2 683 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-18134-0 | 2015-09-28 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2, zlokalizowane w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum Żyrardowa. Składa się z dwóch pokoi o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
165 000 zł 60 m2 2 773 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1989
M-17365-0 | 2015-09-23 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1989

Mieszkanie o powierzchni 59,5 m2 na Osiedlu Wschód w Żyrardowie. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Na powierzchnię...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
178 000 zł 47 m2 3 779 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980
M-17643-0 | 2015-09-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980

Dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 na pierwszym piętrze 4 piętrowego bloku w centrum Osiedla Wschód. Blok ocieplony, mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę