Kim jest Doradca Nieruchomości?

Doradca Nieruchomości to profesjonalista zajmujący się kompleksową obsługą klientów z zakresu obrotu nieruchomościami. To osoba, która dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu spełnia marzenia o idealnym domu. Doradca Nieruchomości nie jest tylko opiekunem klienta. Jest doradcą, handlowcem i negocjatorem.

Kto może zostać Doradcą Nieruchomości?

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś samodzielny w działaniu i cenisz sobie niezależność to z pewnością ta praca jest dla Ciebie. Żeby być dobrym Doradcą Nieruchomości nie musisz posiadać kierunkowego wykształcenia, władać biegle dwoma językami obcymi czy być związanym z branżą nieruchomości od lat. Ważna jest wytrwałość, konsekwencja i motywacja do pracy.

Dlaczego warto zostać Doradcą Nieruchomości?

Praca jako Doradca Nieruchomości to możliwość wysokich zarobków. Wyniki finansowe jakie osiąga Doradca są uzależnione tylko i wyłącznie od włożonej pracy i zaangażowania. Dzięki konsekwencji w działaniu można osiągnąć ogromne sukcesy.

Doradca Nieruchomości jest niezależny. Sam organizuje sobie pracę i ustala spotkania. Czas pracy jest elastyczny i dostosowany do każdego indywidualnie. Doradca Nieruchomości jest mobilny. Nie ma tu mowy o rutynie i monotonni. Doradca Nieruchomości pośredniczy w spełnianiu życzeń klientów. Zadowolony klient przynosi ogromną satysfakcję; zarówno zawodową jak i osobistą.

Co zyskasz dzięki pracy u nas?

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń z zakresu nieruchomości, które wprowadzą Cię w kwestie dotyczące nieruchomości. Szkolenia będą doskonałym początkiem Twojej kariery na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy. Zapewniamy telefon komórkowy, aparat fotograficzny, komputer.
  • Wsparcie od doświadczonej kadry menadżerskiej. Dzięki opiece doświadczonych Doradców Nieruchomości możesz nauczyć się jak stać się najlepszym w swojej branży.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Przyjazną atmosferę w pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest atmosfera w zespole. Posiadamy silną kulturę organizacyjną opartą na poszanowaniu i wzajemnej pomocy.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów. Kandydat odbywa dwie rozmowy: ze specjalistą ds. rekrutacji, a następnie z menadżerem oddziału.