Nasz zespół w profesjonalny i skorelowany sposób pracuje dla obydwu stron transakcji.

Sprzedającym pomagamy jak najszybciej doprowadzić do transakcji na możliwie najlepszych w danej chwili warunkach. Przygotowujemy dokumentację informacyjną i fotograficzną nieruchomości, pomagamy w wycenie, bezpłatnie reklamujemy ofertę, przekazujemy ją poszukującym, organizujemy spotkania i prezentacje, finalizujemy sprzedaż.

Dla poszukujących nieruchomości wyszukujemy najkorzystniejsze oferty zgodnie z określonymi przez klientów oczekiwaniami, organizujemy pokazy nieruchomości, aranżujemy spotkania stron i jesteśmy stroną mediacyjną w trakcie spotkań negocjacyjnych, następnie pomagamy w finalizacji transakcji -umowy, notariusz, kredyty, księgi wieczyste.

Na bieżąco monitorujemy rynek nieruchomości analizując go pod względem ofert, finansowym, zapotrzebowania klientów, nowych inwestycji mieszkaniowych, komercyjnych i infrastruktury dla mieszkańców ale także trendów, upodobań i gustów klientów.

Dzięki temu nasi doradcy posiadają znakomite zorientowanie w tematyce nieruchomości i są wszechstronni co pozwala im być wiarygodnymi i prawdziwymi doradcami klientów.

Fakt ten potwierdzają powracający do nas klienci i wszyscy trafiający do nas z rekomendacji i polecenia.

Korzystamy z nowoczesnych programów zarządzania bazą nieruchomości co pozwala nam na bieżące monitorowanie aktualności ofert i wszelkich zmian, szybkie aktualizacje a jednocześnie łatwe i szybkie selekcjonowanie ofert z bazy wszystkich naszych biur dla klientów kupujących.

Współpracujemy z większością portali nieruchomościowych. Inwestujemy w prezentację wszystkich naszych ofert w innych mediach. Nasze strony internetowe odwiedza miesięcznie kilka tysięcy osób zainteresowanych nieruchomościami. Wśród nich są na pewno też klienci którzy kupią twoją nieruchomość.