Nasza agencja to zespół doświadczonych doradców ds. nieruchomości od wielu lat współpracujących z naszą firmą. Obsługujemy kompleksowo transakcje w zakresie pośrednictwa przy kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości.

Profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów świadczymy zgodnie ze Standardami Zawodowymi Pośredników i Kodeksem Etyki Pośredników.

Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami a także systemu MLS co jest potwierdzeniem rzetelności i profesjonalizmu.

Naszą pracę wykonujemy z pasja i empatią. Jesteśmy doradcami a nie tylko sprzedawcami!

To zobowiązuje nasz zespół a dla naszych Klientów jest gwarancją rzetelności i wiarygodności.

Bezpieczeństwo zakupu

Czy współpracując z agencją nieruchomości jestem ubezpieczony?

Tak, posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe z tytułu wykonywania czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Czy sprawdzacie dokumenty potrzebne do sfinalizowania transakcji?

Tak, już w momencie, przyjmowania nieruchomości do sprzedaży, weryfikujemy jej Księgę Wieczystą oraz podstawę nabycia. Kiedy zdecydujesz się na zakup, przygotowujemy i sprawdzamy wszystkie dokumenty niezbędne do podpisania w pierwszej kolejności umowy przedwstępnej a potem umowy przyrzeczonej. Pracujemy z licencjonowanymi pośrednikami, w naszych rękach możesz czuć się bezpiecznie.

Sprawdzona i dobra cena

Skąd wiecie, że cena ofertowa jest odpowiednia?

Przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, ale także codzienna weryfikacja rynku nieruchomości, oraz narzędzia, które pomagają nam ustalić, za jaką cenę, biorąc pod uwagę aktualne warunki rynku, masz szansę sprzedać swoją nieruchomość.

Czy nie przepłacę?

Współpracując z nami, masz pewność, że oferty przygotowane przez nas, mają realną cenę. Podkreślamy, że ostateczną decyzję, co do ceny podejmuje właściciel, i to, że każdą cenę można negocjować. Jeśli interesuje Cię nieruchomość, ale cena wydaje Ci się za wysoka, powiedz to nam. Zaaranżujemy spotkanie negocjacyjne, na którym będziesz mógł porozmawiać ze sprzedającym.

Uczciwa i rzetelna pomoc

Czy współpracujecie z licencjonowanymi pośrednikami?

Tak, pracujemy z osobami wykształconymi w zakresie pośrednictwa nieruchomości, które posiadają licencję pośrednika.

Czy nie lepiej sprzedam sam?

Realny czas poszukiwania nabywcy nieruchomości trwa od kilku miesięcy w przypadku mieszkania do kilkunastu w przypadku domu czy działki. Aktualnie, najczęściej wykorzystywanym źródłem do poszukiwań idealnej nieruchomości jest internet, stamtąd też pochodzi większość kupujących. Potencjalny kupujący śledzi oferty na około 2-3 różnych portalach, a znaczących portali jest kilkanaście. Koszt umieszczenia ogłoszenia i jego odświeżania na kilkunastu portalach jednocześnie jest często większy niż prowizja pośrednika. Pozwól nam to zrobić za Ciebie! Oszczędź swój czas!

Czy wszystkie koszty są jawne?

Tak, współpracując z nami od początku wiesz, jaki jest maksymalny koszt naszego działania. Usługa jest transparentna, nie płacisz za podpisanie umowy pośrednictwa, czy oglądanie nieruchomości.