rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
390 000 zł 70 m2 5 571 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011
M-24262-0 | 2016-04-13 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011

Przestronne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na nowym, ogrodzonym osiedlu w spokojnej okolicy Żyrardowa, blisko PKP. Okolica cicha i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
209 000 zł 68 m2 3 083 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-24004-0 | 2016-04-12 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 67,8 m2 na czwartym piętrze, w cichej, spokojnej okolicy na osiedlu Wschód. Mieszkanie środkowe, ciepłe, w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
179 000 zł 63 m2 2 846 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 10/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979
M-24514-0 | 2016-04-08 rozwiń opis
  • Piętro: 10/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63m2. Na powierzchnię mieszkania składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc i ustawny przedpokój....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
355 000 zł 102 m2 3 498 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978
D-22409-0 | 2016-03-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978

Dom parterowy o powierzchni 101,5 m2 położony w bardzo dobrej lokalizacji, blisko szkoły i stacji PKP. Na działce o powierzchni 333 m2 znajduje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
490 000 zł 260 m2 1 885 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000
D-23555-0 | 2016-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000

Dwurodzinny dom w zabudowie bliźniaczej w dobrej lokalizacji Żyrardowa, około 1,5 km od stacji PKP. Nieruchomość położona na działce o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
77 000 zł 34 m2 2 265 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-23708-0 | 2016-03-15 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie o powierzchni 34 m2, usytuowane na parterze w kamienicy na osiedlu Żeromskiego. Lokal składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Do...

kontakt zobacz ofertę