rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-89025-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
390 000 zł 240 m2 1 625 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980
D-15820-0 | 2015-07-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980

Dom typu bliźniak z 1980 r. po remoncie w 2009 r. (okna plastik, nowe glazury i terakoty, meble kuchenne). Budynek 4 kondygnacyjny z garażem oraz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
640 000 zł 140 m2 4 571 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-15726-0 | 2015-07-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

Do sprzedania bardzo ładny dom o powierzchni 140 m2 usytuowany blisko centrum Żyrardowa w cichej, spokojnej i pełnej zieleni okolicy. Na parterze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
159 000 zł 62 m2 2 565 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1913
M-15083-0 | 2015-06-23 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1913

Bezczynszowe dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z dwóch...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
415 000 zł 160 m2 2 594 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
D-5775-14 | 2015-05-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Dom z drewna o powierzchni użytkowej ok. 98 m2, na działce o powierzchni ok 550 m2, zlokalizowany blisko lasu, w cichej i spokojnej okolicy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
250 000 zł 51 m2 4 902 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006
M-5933-14 | 2015-05-13 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006

Mieszkanie w nowym budownictwie w atrakcyjnej lokalizacji, składające sie z pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon, otwartej widnej, w pełni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
139 000 zł 48 m2 2 896 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980
M-13133-0 | 2015-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie typu M-3 o powierzchni 47,90 m2 znajdujące się na czwartym piętrze w bloku na Osiedlu Wschód w Żyrardowie....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
205 000 zł 65 m2 3 154 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1900
M-6556-14 | 2015-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1900

Mieszkanie o powierzchni 65 m2 mieszczące się na parterze w dobrze utrzymanej kamienicy w centrum Żyrardowa. Mieszkanie składa się z salonu 22m2, ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
150 000 zł 48 m2 3 132 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1986
M-6557-14 | 2015-04-16 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1986

Dwupokojowe mieszkanie na czwarym piętrze w bloku wielorodzinnym na Osiedlu wschód w Żyrardowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o powierchni...

kontakt zobacz ofertę