rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-89025-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak .

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88868-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
140 000 zł 48 m2 2 899 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-23324-0 | 2016-03-11 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie M-3 z balkonem typu loggia o powierzchni 48,3 m2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu wschód w Żyrardowie....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
830 000 zł 280 m2 2 964 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1974
D-23002-0 | 2016-03-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1974

Dom wolnostojący, dwurodzinny na działce o powierzchni 482 m2. Dom wybudowany w 1974 roku, rozbudowany w roku 1998. Dwa osobne wejścia i bramy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
165 000 zł 48 m2 3 438 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 9/9
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-23080-0 | 2016-02-26 rozwiń opis
  • Piętro: 9/9
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Widne, ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m2. Mieszkanie znajdujące się na dziewiątym piętrze w wieżowcu. Zabudowa kuchni w cenie....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
169 000 zł 63 m2 2 683 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
M-22686-0 | 2016-02-26 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w bloku na Osiedlu Batorego w Żyrardowie. Mieszkanie po...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
125 000 zł 34 m2 3 709 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2007
M-22904-0 | 2016-02-25 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2007

Mieszkanie o powierzhni 33,7 m2 w nowym bloku na Osiedlu Piękna. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Na powierzchnię...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
149 000 zł 60 m2 2 504 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980
M-20293-0 | 2016-02-11 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980

Mieszkanie środkowe o powierzchni 59,5 m2 na osiedlu Batorego w Żyrardowie. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
310 000 zł 48 m2 6 405 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010
M-22001-0 | 2016-02-02 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010

Przestronne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na nowym, ogrodzonym osiedlu w spokojnej okolicy Żyrardowa, niedaleko PKP. Na terenie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
172 000 zł 48 m2 3 606 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-21491-0 | 2016-02-02 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Słoneczne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 47,7 m2, położone na wysokim parterze dwupiętrowego bloku z cegły. Na powierzchnię lokalu składają się...

kontakt zobacz ofertę