rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-89025-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
320 000 zł 64 m2 4 979 zł/m2

Inwestuj w kamienicę

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920
M-88953-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z KW...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 200 000 zł 330 m2 3 636 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-77876-6 | 2018-08-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Piękna i zadbana willa z uroczym ogrodem w Żyrardowie (330 m2 + 48m2 garaż + 2000 m2 działka). Nieruchomość położona w spokojnej i cichej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
649 000 zł 190 m2 3 416 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-77864-6 | 2018-08-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Dom jednorodzinny pobudowany wg. indywidualnego projektu w Żyrardowie. Nieruchomość znajduję się na działce o powierzchni 410 m2. Parter...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
225 000 zł 64 m2 3 516 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-77849-6 | 2018-08-15 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,40 m2 na osiedlu Teklin w Żyrardowie. Lokal składa się z trzech pokoi: salonu z balkonem, pokoju...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
80 000 zł 32 m2 2 540 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1890
M-77796-6 | 2018-08-14 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1890

Atrakcyjna cena. Doskonała lokalizacja. Lokal mieszkalny o powierzchni 31,50 m2, usytuowany w kamienicy, w centrum Żyrardowa. W kamienicy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
257 000 zł 66 m2 3 870 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990
M-77799-6 | 2018-08-14 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990

kontakt zobacz ofertę