rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
999 000 zł 227 m2 4 401 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998
D-79823-6 | 2019-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998

Nieruchomość stanowiąca działkę zabudowaną domem jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym. Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 składa się z...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Żyrardów
1 100 000 zł 186 m2 5 914 zł/m2

Dom z potencjałem !

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966
D-88870-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966

Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
163 000 zł 48 m2 3 410 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1975
M-69830-0 | 2018-09-14 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1975

MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM W ŻYRARDOWIE !!! Salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie posiada piwnicę. Lokal do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
225 000 zł 64 m2 3 516 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-78395-6 | 2018-09-14 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,40 m2 na osiedlu Teklin w Żyrardowie. Lokal składa się z trzech pokoi: salonu z balkonem, pokoju...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
258 000 zł 66 m2 3 886 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990
M-78343-6 | 2018-09-13 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
80 000 zł 32 m2 2 540 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1890
M-78344-6 | 2018-09-13 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1890

Atrakcyjna cena. Doskonała lokalizacja. Lokal mieszkalny o powierzchni 31,50 m2, usytuowany w kamienicy, w centrum Żyrardowa. W kamienicy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
420 000 zł 120 m2 3 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1970
D-76022-0 | 2018-09-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1970

Dom wolnostojący o powierzchni 120 m2 położony w Żyrardowie na osiedlu Osada Młyńska. Budynek wybudowany około 1970 roku, gotowy do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
735 000 zł 110 m2 6 682 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017
D-78242-6 | 2018-09-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017

Nowy dom na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Budynek parterowy na działce o powierzchni 800 m2. Teren ogrodzony. W skład domu wchodzi...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
440 000 zł 140 m2 3 143 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978
D-78245-6 | 2018-09-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978

Bliźniak w doskonałej lokalizacji Żyrardowa. Dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce 573m2, w odległości 400m od PKP, w pobliżu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
649 000 zł 190 m2 3 416 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-78240-6 | 2018-09-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Dom jednorodzinny pobudowany wg. indywidualnego projektu w Żyrardowie. Nieruchomość znajduję się na działce o powierzchni 410 m2. Parter...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
419 000 zł 88 m2 4 761 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
D-78239-6 | 2018-09-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

1/2 bliźniaka w Żyrardowie Idealna oferta dla rodzin z dziećmi !! Dom z 2009 r. wykończony i urządzony z największą dbałością, nie wymaga...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 200 000 zł 330 m2 3 636 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-78241-6 | 2018-09-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Piękna i zadbana willa z uroczym ogrodem w Żyrardowie (330 m2 + 48m2 garaż + 2000 m2 działka). Nieruchomość położona w spokojnej i cichej...

kontakt zobacz ofertę