rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
999 000 zł 227 m2 4 401 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998
D-79823-6 | 2019-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998

Nieruchomość stanowiąca działkę zabudowaną domem jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym. Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 składa się z...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
320 000 zł 64 m2 4 979 zł/m2

Inwestuj w kamienicę

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920
M-88953-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z KW...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
980 000 zł 233 m2 4 206 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004
D-78244-6 | 2018-09-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004

Wykończony, elegancki dom w Żyrardowie na dużej działce w zielonej i spokojnej okolicy. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 1500 m2....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
680 000 zł 260 m2 2 615 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001
D-78246-6 | 2018-09-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001

Dom wolnostojący o powierzchni 260 m2 położony w Żyrardowie na osiedlu Osada Młyńska. Dom pierwotnie wybudowany w 1975 roku, a w 2001 roku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
390 000 zł 194 m2 2 010 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990
D-78172-6 | 2018-09-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990

Dom w zabudowie bliźniaczej w sąsiedztwie lasu w Żyrardowie. Na parterze mieści się salon o pow. 26,5 m2 z wyjściem na taras o wielkości 19,9...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
199 000 zł 31 m2 6 525 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2013
M-78120-6 | 2018-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2013

Komfort, bezpieczeństwo i styl. Możesz to mieć już dziś. Kawalerka o powierzchni 30,5m2, z dużym balkonem 8,3m2, oraz miejscem parkingowym w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
258 000 zł 66 m2 3 886 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990
M-78118-6 | 2018-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,40 m2 na osiedlu Teklin w Żyrardowie. Lokal składa się z trzech pokoi: salonu z balkonem, pokoju...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
180 000 zł 66 m2 2 715 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-78115-6 | 2018-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Chciałbyś zamieszkać w kamienicy w Żyrardowie ? Szukasz mieszkania w centrum miasta ? Mamy ofertę dla Ciebie. Mieszkanie w centrum Żyrardowa w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
360 000 zł 51 m2 7 115 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010
M-78116-6 | 2018-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010

Przytulny, komfortowy loft w zabytkowych murach. Mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze odrestaurowanego budynku dawnej fabryki lniarskiej....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
153 000 zł 48 m2 3 188 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-78121-6 | 2018-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM W ŻYRARDOWIE !!! Przedpokój, łazienka, kuchnia, salon i sypialnia. Mieszkanie posiada dużą piwnicę. Lokal do...

kontakt zobacz ofertę