rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak .

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88868-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
770 000 zł 208 m2 3 702 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002
D-77766-6 | 2018-08-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002

Gotowy do wprowadzenia, wykończony dom w Żyrardowie. Przestronny i komfortowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
389 000 zł 128 m2 3 039 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 0
M-77736-6 | 2018-08-10 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 0

Atrakcyjne bezczynszowe mieszkanie w kamienicy w centralnej części miasta. Mieszkanie składające się z czterech pokoi, kuchni, przedpokoju...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
390 000 zł 194 m2 2 010 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990
D-77704-6 | 2018-08-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990

Dom w zabudowie bliźniaczej w sąsiedztwie lasu w Żyrardowie. Na parterze mieści się salon o pow. 26,5 m2 z wyjściem na taras o wielkości 19,9...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
185 000 zł 59 m2 3 152 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1994
M-77625-6 | 2018-08-01 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1994

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,70 m. kw. na osiedlu Piękna w Żyrardowie. Lokal składa się z trzech pokoi: salonu z balkonem, pokoju...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
143 000 zł 42 m2 3 413 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1980
M-77620-6 | 2018-08-01 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1980

Kawalerka w Żyrardowie Mieszkanie składa się z pokoju, który posiada duży zadaszony balkon, łazienki z wc, przedpokoju, widnej i ustawnej...

kontakt zobacz ofertę