rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
632 000 zł 60 m2 10 498 zł/m2

3 pokoje 60 m² | Balkon |

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981
M-86671-4 | 2026-05-04 rozwiń opis
  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacji Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
699 000 zł 55 m2 12 709 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
M-84279-4 | 2024-03-27 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania Mieszkanie mieści się w zadbanym kompleksie niskich budynków, otoczonym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 640 000 zł 180 m2 9 111 zł/m2

Dom gotowy do wprowadzenia

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006
D-89663-6 | 2024-03-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej połączony wyłącznie garażem, usytuowany w spokojnej okolicy Piastowa. Ta nieruchomość oferuje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
699 000 zł 56 m2 12 438 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
M-84115-4 | 2024-02-26 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Piastowie. Atutem mieszkania jest pięknie doświetlony ogródek ok.50 m . Ogródek cichy od strony osiedlowego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 690 000 zł 180 m2 9 389 zł/m2

Dom gotowy do wprowadzenia

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006
D-89498-6 | 2024-02-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej połączonego garażem w spokojnej okolicy Piastowa. Dom ten oferuje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 200 000 zł 118 m2 10 169 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1973
D-84006-4 | 2024-01-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1973

Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 70-tych położony na wyjątkowej lokalizacji Piastowa. Idealny punkt komunikacyjny, cicha spokojna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
950 000 zł 90 m2 10 556 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1965
D-83993-4 | 2024-01-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu bliźniaczego o powierzchni 95 m2 z przestronnym budynkiem garażowym (45 m2), usytuowanego na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 220 000 zł 143 m2 8 531 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024
D-83923-4 | 2023-11-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024

Do sprzedaży segment środkowy z dużą działką !!! Nowoczesne i funkcjonalne pakiety w domu takie jak : - ogrzewanie podłogowe - rekuperacje -...

kontakt zobacz ofertę