rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
995 000 zł 60 m2 16 723 zł/m2

Apartament 2-pokojowy w Centrum Piastowa

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86936-4 | 2026-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
475 000 zł 48 m2 9 890 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 7/11
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-83044-4 | 2023-06-19 rozwiń opis
  • Piętro: 7/11
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 usytuowane w Piastowie. Blok z lat 90 -tych, 7 piętro z 11 - nowa winda. Mieszkanie po remoncie -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
660 000 zł 60 m2 11 000 zł/m2

Segment w cenie mieszkania

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998
M-83189-4 | 2023-05-27 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998

Znakomicie położony segment środkowy w świetnej lokalizacji w Piastowie ul.Wieniawskiego 24/40! Blisko przedszkole i szkoła...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
660 000 zł 60 m2 11 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998
D-83110-4 | 2023-05-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998

Szeregowiec, segment środkowy w świetnej lokalizacji w Piastowie. Ciche i spokojne osiedle przy drodze gminnej asfaltowej wśród zabudowy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 049 000 zł 132 m2 7 947 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-82676-4 | 2022-11-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

Na sprzedaż segment środkowy o powierzchni ok. 132 m2 w Piastowie! Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe : -1 miejsce postojowe w garażu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Piastów
550 000 zł 750 m2 733 zł/m2

Atrakcyjna OFERTA

Piastów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-82303-4 | 2022-11-09 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż działka budowlana w Piastowie o powierzchni 754 m2. Działka znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji: - Szkoła Podstawowa kilka min...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Piastów
610 000 zł 600 m2 1 017 zł/m2

Działka budowlana Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-82529-4 | 2022-10-05 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w drugiej linii zabudowy z mediami. Dojazd drogą utwardzoną. Media: prąd, woda, gaz i kanalizacja. W okolicy zabudowa...

kontakt zobacz ofertę