rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
1 000 000 zł 60 m2 16 807 zł/m2

Luksusowy apartament w Piastowie

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-85562-4 | 2025-04-11 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Luksusowy 2-pokojowy Apartament w Centrum Piastowa 59,5 m Na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji tuż przy granicy z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Piastów
519 000 zł 1 178 m2 441 zł/m2

Działka inwestycyjna.

Piastów, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-91030-6 | 2025-04-01 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

Działka inwestycyjna w Piastowie 1178 m, szerokie możliwości zabudowy! Na sprzedaż działka o powierzchni 1178 m, położona na obrzeżu osiedla...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 400 000 zł 132 m2 10 606 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-85442-4 | 2025-03-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie segmentowej Piastów Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie segmentowej o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
535 000 zł 48 m2 11 146 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980
M-85424-4 | 2025-03-13 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w Piastowie o powierzchni 48m2 - do remontu. Ustawne, dwustronne i widne - 3-piętrowy budynek z lat...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 359 000 zł 100 m2 13 590 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980
D-85172-4 | 2024-12-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 100 m, położona w Piastowie, w spokojnej okolicy z doskonałym połączeniem z Warszawą....

kontakt zobacz ofertę