rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
632 000 zł 60 m2 10 498 zł/m2

3 pokoje 60 m² | Balkon |

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981
M-86671-4 | 2026-05-04 rozwiń opis
  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacji Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Piastów
1 953 000 zł 2 100 m2 930 zł/m2

Teren inwestycyjny w Piastowie!

Piastów, mazowieckie

  • Typ działki: pod inwestycję
G-85353-4 | 2025-03-11 rozwiń opis
  • Typ działki: pod inwestycję

Na sprzedaż grunt inwestycyjny. Nieruchomość objęta MPZP: Tereny usług nieuciążliwych Podstawowe przeznaczenie nieruchomości: tereny usług...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
995 000 zł 60 m2 16 723 zł/m2

Apartament 2-pokojowy w Centrum Piastowa

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86374-4 | 2026-02-11 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Luksusowy 2-pokojowy Apartament usytuowany w Centrum Piastowa o powierzchni 59,5 m2. 1 piętro 4 piętrowego budynku z windą z poziomu garażu -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
1 199 000 zł 105 m2 11 419 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020
M-86270-4 | 2026-01-15 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem idealna lokalizacja do życia Nieruchomość położona jest w miejscu, które harmonijnie łączy spokój...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
580 000 zł 48 m2 12 083 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980
M-86129-4 | 2025-11-07 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w Piastowie o powierzchni 48 m2. Ustawne, dwustronne i widne - 3-piętrowy budynek z lat...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
1 030 000 zł 60 m2 17 311 zł/m2

Luksusowy apartament w Piastowie

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-85891-4 | 2025-09-02 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Piastów
1 199 000 zł 1 129 m2 1 062 zł/m2

Działka na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-85766-4 | 2025-07-09 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Kształtna, równa działka budowlana 1130 m2 w Piastowie, powiat pruszkowski. Idealna działka pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
1 090 000 zł 80 m2 13 574 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-85738-4 | 2025-06-24 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Bardzo przestronne dobrze doświetlone mieszkanie w centrum Piastowa (nowe budownictwo).- o powierzchni 80 m2 Atutem mieszkania jest jego...

kontakt zobacz ofertę