rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
895 000 zł 94 m2 9 521 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90802-12 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
745 000 zł 300 m2 2 483 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
D-12634-12 | 2012-10-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Dom jednorodzinny trzy kondygnacje z lokalem użytkowym w Sulejówku. Dom posiada również na parterze lokal handlowy o pow. 105m2. Wejście do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 100 000 zł 151 m2 7 285 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-12105-12 | 2012-09-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

Dom wolnostojący położony około 800m od centrum Sulejówka i stacji SKM, PKP, PKS. Szkoła, przedszkole, przechodnia, kościół około 200 - 300m. Dom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Sulejówek
3 000 zł 150 m2 20 zł/m2

Dom na wynajem Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012
DW-12216-12 | 2012-09-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012

Nowy dom do wynajęcia w Sulejówku. Dom o powierzchni 150 m kw. Salon z kominkiem 30 m kw. oraz 4 sypialnie na górze, dwie o pow. 17 m kw. oraz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
500 000 zł 90 m2 5 556 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
D-12021-12 | 2012-09-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Kształtna działka z domkiem parterowym z budynkiem gospodarczym położona w okolicy lasu oraz domków wolnostojących. Przy działce znajduje się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 690 000 zł 270 m2 6 259 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2003
D-12462-12 | 2012-09-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2003

Bardzo ładny dom w Sulejówku na działce 1000m2. Na parterze Salon z kominkiem-40 m 2; kuchnia z jadalnią -22m2;spiżarnia-2,5 m 2;hol-14,5 m 2;...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
850 000 zł 212 m2 4 009 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1980
D-12402-12 | 2012-09-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1980

Dom w Sulejówku (doskonała lokalizacja - blisko ZTM i SKM). Dom o pow. 220 m2 (połowa bliźniaka) - parter, 1 i 2 pietro, poddasze. Dodatkowo na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 250 000 zł 287 m2 4 355 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1998
D-934-12 | 2012-09-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1998

Zadbany i gustownie wykończony dom, położony na ładnie zagospodarowanej działce w Sulejówku. W okolicy zabudowa jednorodzinna w większości nowa,...

kontakt zobacz ofertę