rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
3 100 000 zł 250 m2 12 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
D-11494-13 | 2016-02-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania!!! Dom o pow. 250 m2 na działce przemysłowo-budowlanej o pow. 5000m2 ok 5km od granic Warszawy. Dom w stanie surowym zamkniętym...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Sulejówek
895 000 zł 94 m2 9 521 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90802-12 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
185 000 zł 34 m2 5 504 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/5
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2012
M-13567-12 | 2013-02-20 rozwiń opis
  • Piętro: 0/5
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2012

Mieszkanie w stanie developerskim w nowo oddanym bloku. Położone w Sulejówku przy głównej ulicy. Blisko do komunikacji miejskiej MZT i około...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
530 000 zł 128 m2 4 141 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-13214-12 | 2013-02-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Dom jednorodzinny dwulokalowy ( blizniak) o pow. 128m2 w stanie developerskim, posiada dwie kondygnacje. Pierwsza kondygnacja: salon, kuchnia,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
780 000 zł 145 m2 5 379 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009
D-13414-12 | 2013-02-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009

Bardzo ładny dom w Sulejówku. Zbudowany z potrójnej warstwy pustaka ceramicznego. Na parterze: salon -35,30m2 , ( istnieje możliwośc...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
200 000 zł 55 m2 3 819 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1992
M-13656-12 | 2013-01-23 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1992

Rozkładowe mieszkanie na poddaszu domu wielorodzinnego. Pomieszczenia w drewnie ( świerk syberyjski ), ze skosami, widne i przestronne....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
699 000 zł 350 m2 1 997 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1997
D-5928-13 | 2012-12-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1997

Na sprzedaż luksusowo wyposażony dom w Sulejówku, blisko granicy z Warszawą. Dom wybudowany w 1997 roku, przeszedł kompleksowy remont w 2011...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
310 000 zł 60 m2 5 167 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1940
D-5885-13 | 2012-11-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1940

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 60m2 wybudowany w latach 40. Usytuowany jest na działce o powierzchni 828m2. Do domu przynależą wszystkie...

kontakt zobacz ofertę