rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
3 100 000 zł 250 m2 12 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
D-11494-13 | 2016-02-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania!!! Dom o pow. 250 m2 na działce przemysłowo-budowlanej o pow. 5000m2 ok 5km od granic Warszawy. Dom w stanie surowym zamkniętym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
270 000 zł 52 m2 5 176 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008
M-12910-12 | 2012-11-15 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008

Bardzo ładne mieszkanie w Sulejówku. Blisko do komunikacji miejskiej MZT. Ciche osiedle. Mieszkanie nowe, czyste. W okonach rolety antywłamaniowe....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
565 000 zł 200 m2 2 825 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1992
D-12838-12 | 2012-10-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1992

Ładny ciepły dom z duszą w Sulejówku. Świetna lokalizacja blisko 5 min do SKM i MZK a jednocześnie cicho i spokojnie. Dom o powierzchni użytkowej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
455 000 zł 418 m2 1 089 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1992
D-5652-13 | 2012-10-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1992

Okazja! Do sprzedania dom w Sulejówku. Dom z roku 1992. Stan: do remontu. Dom ogrodzony na działce 585m2. Powierzchnia użytkowa domu to 227m2....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
480 000 zł 203 m2 2 365 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-5605-13 | 2012-10-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Na sprzedaż dom wolnostojący do wykończenia w Sulejówku w bardzo dobrej lokalizacji. Dom o powierzchni użytkowej 169m2 atojący na działce 905m2....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Sulejówek
1 100 zł 100 m2 0 zł/m2

Dom na wynajem Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy:
DW-5604-13 | 2012-10-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy:

Do wynajęcia segment środkowy, a tak na prawdę całe piętro, w Sulejowku oddalony od stacji PKP/SKM o ok. 1km. Oddzielne wejście, wlasna klatka...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Sulejówek
900 zł 50 m2 0 zł/m2

Dom na wynajem Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2005
DW-5602-13 | 2012-10-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2005

Do wynajęcia segment narożny w Sulejówku o powierzchni 50m2. Postawiony jest on na dzialce ok. 100m2, wybudowany z cegły, na dachu jest blacha,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Sulejówek
1 450 zł 50 m2 0 zł/m2

Dom na wynajem Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011
DW-5593-13 | 2012-10-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011

Do wynajęcia połowa bliźniaka o powierzchni 50mkw. Dom po generalnym remoncie. Znakomity dojazd, 2min do stacj PKP. Chiche, spokojne osiedle....