rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-89025-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
390 000 zł 69 m2 5 652 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022
D-90799-6 | 2025-02-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022

Dom w stanie surowym idealny do własnej aranżacji Na sprzedaż dom w stanie surowym, który możesz wykończyć według własnych potrzeb i gustu....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
285 000 zł 34 m2 8 382 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1969
M-90729-6 | 2025-01-22 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1969

Przytulna i przestronna kawalerka 34m w Żyrardowie Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 34m, zlokalizowana na spokojnym osiedlu w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
393 000 zł 69 m2 5 696 zł/m2

Dom z piękną działką

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022
D-90253-6 | 2024-10-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022

Dom w stanie surowym do wykończenia. Dom posiada dwie sypialnie, salon połączony z kuchnią, na poddaszu może powstać dodatkowa sypialnia. ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
794 999 zł 210 m2 3 786 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1965
D-89545-6 | 2024-03-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1965

Oferta Sprzedaży Przestronnego Domu w Żyrardowie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży uroczego domu, który został...

kontakt zobacz ofertę