rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Żyrardów
586 800 zł 3 260 m2 180 zł/m2

3200m2 gruntu w Żyrardowie

Żyrardów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92873-6 | 2026-05-11 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka o powierzchni 3260 m, położona w spokojnej, zielonej części miasta wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość z ogromnym...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak .

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88868-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
400 000 zł 63 m2 6 349 zł/m2

Mieszkanie 63m2 - okazja!

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-89414-6 | 2024-01-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63 metrów kwadratowych, położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
400 000 zł 63 m2 6 349 zł/m2

Mieszkanie 63m2 - okazja!

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-89362-6 | 2023-12-29 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 250 000 zł 156 m2 8 013 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-89246-6 | 2023-12-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Opis Dom w ścisłym centrum Żyrardowa, położony w spokojnej okolicy, w bardzo dobrej lokalizacji. Przystanek autobusowy 1 min, dworzec kolejowy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
840 000 zł 210 m2 4 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1965
D-89264-6 | 2023-12-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1965

Dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania o powierzchni mieszkalnej ok. 140 m2 Nieruchomość może pełnić funkcję domu dwurodzinnego. Dom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
268 000 zł 32 m2 8 277 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1896
M-89239-6 | 2023-11-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1896

Przytulna kawalerka w centrum Żyrardowa idealna pod inwestycję najmu lub do zamieszkania dla singla. Idealne miejsce dla osób dojeżdżających do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
520 000 zł 145 m2 3 586 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2023
D-89208-6 | 2023-11-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2023

Nowy dom postawiony w 2023 roku o powierzchni całkowitej 148m2, powierzchnia użytkowa 126m2. Dom znajduje się ok. 1 km od szkoły podstawowej i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
485 000 zł 56 m2 8 661 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/6
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2020
M-82948-4 | 2023-03-14 rozwiń opis
  • Piętro: 1/6
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2020

Mieszkanie o powierzchni ok. 56 m2 usytuowane w Żyrardowie na nowym osiedlu. Mieszkanie z 2020 roku - 1 piętro, blok z windą. Składa się z...

kontakt zobacz ofertę