rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Żyrardów
586 800 zł 3 260 m2 180 zł/m2

3200m2 gruntu w Żyrardowie

Żyrardów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92873-6 | 2026-05-11 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka o powierzchni 3260 m, położona w spokojnej, zielonej części miasta wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość z ogromnym...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
469 000 zł 47 m2 10 043 zł/m2

Jasne, 2- pokojowe mieszkanie

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-92825-6 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
390 000 zł 69 m2 5 652 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022
D-90799-6 | 2025-02-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022

Dom w stanie surowym idealny do własnej aranżacji Na sprzedaż dom w stanie surowym, który możesz wykończyć według własnych potrzeb i gustu....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
285 000 zł 34 m2 8 382 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1969
M-90729-6 | 2025-01-22 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1969

Przytulna i przestronna kawalerka 34m w Żyrardowie Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 34m, zlokalizowana na spokojnym osiedlu w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
393 000 zł 69 m2 5 696 zł/m2

Dom z piękną działką

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022
D-90253-6 | 2024-10-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022

Dom w stanie surowym do wykończenia. Dom posiada dwie sypialnie, salon połączony z kuchnią, na poddaszu może powstać dodatkowa sypialnia. ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
794 999 zł 210 m2 3 786 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1965
D-89545-6 | 2024-03-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1965

Oferta Sprzedaży Przestronnego Domu w Żyrardowie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży uroczego domu, który został...

kontakt zobacz ofertę