rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Żyrardów
586 800 zł 3 260 m2 180 zł/m2

3200m2 gruntu w Żyrardowie

Żyrardów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92873-6 | 2026-05-11 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka o powierzchni 3260 m, położona w spokojnej, zielonej części miasta wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość z ogromnym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
780 000 zł 255 m2 3 059 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
D-64706-0 | 2018-03-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

Dom w Żyrardowie posadowiony na działce o powierzchni 1435 m2 w cichej części miasta. Dom wybudowany z wysokiej klasy materiałów, doprowadzony do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
259 000 zł 73 m2 3 548 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1965
D-64725-0 | 2018-03-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1965

Szukasz mieszkania lub niewielkiego domu ? Mamy ofertę dla Ciebie. Nieruchomość w zabudowie szeregowej o powierzchni 72,92 m2, usytuowana na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
172 000 zł 46 m2 3 780 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-64730-0 | 2018-03-18 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Mieszkanie w centrum Żyrardowa. Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze w bloku z cegły w doskonałej lokalizacji. Duży pokój z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
275 000 zł 71 m2 3 855 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1995
M-64683-0 | 2018-03-17 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1995

Czteropokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Mieszkanie po częściowym remoncie w 2015 roku. Nieruchomość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
2 990 000 zł 480 m2 6 229 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-64660-0 | 2018-03-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Rezydencja w otoczeniu zieleni w wyjątkowej lokalizacji . Przestronny , komfortowy dom o powierzchni 480 m2 otoczony ogrodem w stylu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
360 000 zł 51 m2 7 115 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010
M-64623-0 | 2018-03-16 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010

Przytulny, komfortowy loft w zabytkowych murach. Mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze odrestaurowanego budynku dawnej fabryki lniarskiej....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
178 000 zł 53 m2 3 358 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1974
M-64630-0 | 2018-03-16 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1974

Mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Kościuszki w Żyrardowie. Mieszkanie na 1 piętrze z balkonem. 3 ustawne pokoje, widna kuchnia, łazienka...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
440 000 zł 140 m2 3 143 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978
D-64415-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978

Bliźniak w doskonałej lokalizacji Żyrardowa. Dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce 573m2, w odległości 400m od PKP, w pobliżu...

kontakt zobacz ofertę