rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
320 000 zł 64 m2 4 979 zł/m2

Inwestuj w kamienicę

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920
M-88953-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z KW...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
630 000 zł 147 m2 4 286 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2017
D-65561-0 | 2018-03-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2017

Szukasz nowoczesnego domu? Mamy dla Ciebie ciekawa ofertę!! Do sprzedaży nowoczesny, energooszczędny dom wybudowany z najwyższej jakości...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
143 000 zł 109 m2 1 308 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-65635-0 | 2018-03-24 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Atrakcyjna cena. Doskonała lokalizacja. Lokal mieszkalny o powierzchni 109,32 m2, usytuowany na 3 piętrze w kamienicy, w centrum...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
2 950 000 zł 870 m2 3 391 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy:
D-65630-0 | 2018-03-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy:

Do sprzedaży nieruchomość usługowa z prowadzoną działalnością - wynajem lokali (wesela, komunie, chrzty itp.) Parter budynku mieści dwa osobne...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
280 000 zł 202 m2 1 386 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1984
D-65484-0 | 2018-03-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1984

Bliźniak w atrakcyjnej cenie na osiedlu domków jednorodzinnych w Żyrardowie. Parter domu: salon około 37 m2 z wyjściem na przestronny taras,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
199 000 zł 31 m2 6 525 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2013
M-65485-0 | 2018-03-22 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2013

Komfort, bezpieczeństwo i styl. Możesz to mieć już dziś. Kawalerka o powierzchni 30,5m2, z dużym balkonem 8,3m2, oraz miejscem parkingowym w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
185 000 zł 63 m2 2 937 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
M-64020-0 | 2018-03-22 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Mieszkanie w Żyrardowie Mieszkanie widne i ciepłe dwustronne składa się z 3 ustawnych pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
195 000 zł 58 m2 3 366 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
M-63871-0 | 2018-03-21 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

Mieszkanie w centrum Żyrardowa Mieszkanie na wysokim parterze, zapewnia komfort rodzicom z małymi dziećmi jak i dla osób...

kontakt zobacz ofertę