rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-89025-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
330 000 zł 50 m2 6 667 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2007
M-65282-0 | 2018-03-21 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2007

Komfort i klimat w zabytkowych murach. Mieszkanie 2-pokojowe, z antresolą, zlokalizowane na 1 piętrze odrestaurowanego budynku dawnej fabryki...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
255 000 zł 62 m2 4 093 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-65042-0 | 2018-03-21 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie typu M-4, z balkonem, zlokalizowane na wysokim parterze, w 4-piętrowym bloku, na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Rozkład pomieszczeń:...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
870 000 zł 208 m2 4 183 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002
D-65103-0 | 2018-03-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002

Gotowy do wprowadzenia, wykończony dom w Żyrardowie. Przestronny i komfortowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
132 000 zł 35 m2 3 771 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-65101-0 | 2018-03-20 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie z balkonem na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Nieruchomość składa się z: - ustawnego pokoju z wyjściem na duży balkon - miejsce...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
750 000 zł 331 m2 2 266 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2005
D-64994-0 | 2018-03-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2005

Przepiękny dom położony w centrum Żyrardowa, wśród zabudowy willowej. Budynek posiada ogrzewanie gazowe podłogowe, a dodatkowo jest rozprowadzona...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
760 000 zł 228 m2 3 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1968
D-62203-0 | 2018-03-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1968

Do sprzedania dom w centrum Żyrardowa w ładnej,bezpiecznej,zielonej okolicy,oddalony 5 minut spacerkiem od stacji kolejowej i dworca...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
198 000 zł 49 m2 4 041 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998
M-64913-0 | 2018-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998

Mieszkanie w centrum miasta Składa się z 2 pokoi w tym jeden z balkonem, widnej kuchni, łazienki, holu Do mieszkania przynależy piwnica....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
241 000 zł 68 m2 3 544 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1987
M-64909-0 | 2018-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1987

Atrakcyjne mieszkanie w cichej części Żyrardowa. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. W jego skład wchodzą: - 4 pokoje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
365 000 zł 76 m2 4 803 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
M-64110-0 | 2018-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 75,81m2 na 1 piętrze 2 piętrowego budynku wielorodzinnego. Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum miasta. Do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
199 900 zł 48 m2 4 152 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-64747-0 | 2018-03-18 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Mieszkanie w centrum miasta Żyrardowa. Zadbane, dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły w doskonałej lokalizacji Żyrardowa. Mieszkanie po...

kontakt zobacz ofertę