rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Piastów
1 953 000 zł 2 100 m2 930 zł/m2

Teren inwestycyjny w Piastowie!

Piastów, mazowieckie

  • Typ działki: pod inwestycję
G-85353-4 | 2025-03-11 rozwiń opis
  • Typ działki: pod inwestycję

Na sprzedaż grunt inwestycyjny. Nieruchomość objęta MPZP: Tereny usług nieuciążliwych Podstawowe przeznaczenie nieruchomości: tereny usług...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 250 000 zł 150 m2 8 308 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1983
D-83679-4 | 2023-09-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1983

Do sprzedania dwukondygnacyjny dom, idealny na biuro, pokoje pracownicze lub pod usługi, z dodatkowym murowanym budynkiem o powierzchni 101 m2....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 250 000 zł 150 m2 8 308 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1983
D-83663-4 | 2023-09-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1983

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość. Marzysz o domu z ogródkiem a jednocześnie blisko Warszawy? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! Przyjdź, zobacz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 149 000 zł 120 m2 9 575 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:
D-83469-4 | 2023-08-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 120 m2, z klimatyczną werandą oraz z przestronnym garażem i praktycznymi komórkami o łącznej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
789 000 zł 150 m2 5 260 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2023
D-83621-4 | 2023-08-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2023

Przestronny segment środkowy na granicy Piastowa i Pruszkowa - idealny dla rodziny! Nieruchomość zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 150 000 zł 146 m2 7 877 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1960
D-88898-6 | 2023-08-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1960

Zapraszam do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej z lat 60/70-tych, położonego w malowniczym Piastowie....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Piastów
450 000 zł 750 m2 600 zł/m2

Działka na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84974-5 | 2023-08-08 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż działka budowlana w Piastowie.. Jeśli szukasz działki pod budowę domu i zależy Ci na szybkim dojeździe do Warszawy komunikacją...

kontakt zobacz ofertę