rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
632 000 zł 60 m2 10 498 zł/m2

3 pokoje 60 m² | Balkon |

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981
M-86671-4 | 2026-05-04 rozwiń opis
  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacji Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
995 000 zł 60 m2 16 723 zł/m2

Apartament 2-pokojowy w Centrum Piastowa

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86936-4 | 2026-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Piastów
632 000 zł 60 m2 10 498 zł/m2

3 pokoje 60 m² | Balkon |

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981
M-86671-4 | 2026-05-04 rozwiń opis
  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na wynajem Piastów
3 000 zł 39 m2 77 zł/m2

Wynajem Piastów 39 m² | 2 pokoje

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
MW-86740-4 | 2026-03-25 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania | Świetna lokalizacja | 39 m Szukasz komfortowego, zadbanego mieszkania w spokojnej...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Piastów
1 953 000 zł 2 100 m2 930 zł/m2

Teren inwestycyjny w Piastowie!

Piastów, mazowieckie

  • Typ działki: pod inwestycję
G-85353-4 | 2025-03-11 rozwiń opis
  • Typ działki: pod inwestycję

Na sprzedaż grunt inwestycyjny. Nieruchomość objęta MPZP: Tereny usług nieuciążliwych Podstawowe przeznaczenie nieruchomości: tereny usług...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
520 000 zł 45 m2 11 466 zł/m2

2 pokoje blisko Warszawy | Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-86417-4 | 2026-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,35 m, z przynależną przestronną piwnicą (6,31 m), położone na 3. piętrze solidnego, ceglanego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
995 000 zł 60 m2 16 723 zł/m2

Apartament 2-pokojowy w Centrum Piastowa

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86696-4 | 2026-03-20 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 59,5 m2, usytuowany w sercu Piastowa. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
1 199 000 zł 105 m2 11 419 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020
M-86428-4 | 2026-02-20 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem idealna lokalizacja do życia Nieruchomość położona jest w miejscu, które harmonijnie łączy spokój...

kontakt zobacz ofertę

Total item: 1 - 10 of 654