rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na wynajem Piastów
3 000 zł 39 m2 77 zł/m2

Wynajem Piastów 39 m² | 2 pokoje

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
MW-86740-4 | 2026-03-25 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania | Świetna lokalizacja | 39 m Szukasz komfortowego, zadbanego mieszkania w spokojnej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 400 000 zł 173 m2 8 092 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024
D-83924-4 | 2023-11-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024

Do sprzedaży segment skrajny z dużą działką !!! Nowoczesne i funkcjonalne pakiety w domu - ogrzewanie podłogowe - rekuperacje -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 950 000 zł 142 m2 13 732 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011
D-83120-4 | 2023-11-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011

Parterowy dom wolnostojący o powierzchni 142 m2 usytuowany w Piastowie zasługuje na uwagę! To nie tylko funkcjonalna nieruchomość, ale także...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
699 000 zł 57 m2 12 263 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-83311-4 | 2023-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w nowoczesnym osiedlu w Piastowie. Nieruchomość znajduje się na 6. piętrze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 420 000 zł 173 m2 8 208 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2023
D-83072-4 | 2023-10-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2023

Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na kameralnym osiedlu złożonym z czterech domów, położonym w południowej części...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
699 000 zł 60 m2 11 650 zł/m2

Segment z ogródkiem w cenie mieszkania!

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1999
M-83760-4 | 2023-10-16 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1999

Segment środkowy w znakomitej lokalizacji w Piastowie, położony w bliskim sąsiedztwie przedszkola i szkoły podstawowej, ten dom oferuje doskonałe...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 150 000 zł 146 m2 7 877 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1960
D-89044-6 | 2023-10-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1960

Zapraszam do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej z lat 60/70-tych, położonego w malowniczym Piastowie....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
597 000 zł 66 m2 9 115 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1992
M-83736-4 | 2023-10-10 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1992

Z przyjemnością prezentujemy trzypokojowe mieszkanie do sprzedania w urokliwym Piastowie. To doskonała okazja dla tych, którzy cenią sobie spokój,...

kontakt zobacz ofertę