rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
750 000 zł 64 m2 11 719 zł/m2

Mieszkanie blisko WKD !

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-86756-5 | 2025-09-05 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż: jasne, narożne mieszkanie o pow. 64,44 m zlokalizowane w cichej i zielonej części Milanówka. Mieszkanie usytuowane jest na II...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
439 000 zł 48 m2 9 146 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1973
M-88695-5 | 2026-03-23 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1973

Przestronne mieszkanie o pow. 48 m2 w centrum Milanówka (os. Jedwabnik). - 3 pokoje - widna kuchnia - łazienka - balkon - wygodny...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
250 000 zł 22 m2 11 236 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1934
M-88691-5 | 2026-03-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1934

Na sprzedaż świeżo wyremontowana, przytulna kawalerka o powierzchni 22,25 m2, usytuowana na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
630 000 zł 38 m2 16 579 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86694-4 | 2026-03-20 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Nowoczesne 2 pokojowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 38 m2 z dużym, prywatnym ogródkiem (100 m2). Położone na zamkniętym,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
995 000 zł 60 m2 16 723 zł/m2

Apartament 2-pokojowy w Centrum Piastowa

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86696-4 | 2026-03-20 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 59,5 m2, usytuowany w sercu Piastowa. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
939 000 zł 64 m2 14 739 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-86433-4 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem 63,71 m Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,71 m,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
850 000 zł 80 m2 10 625 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008
M-88669-5 | 2026-03-18 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008

Do sprzedania mieszkanie w centrum Brwinowa! Salon z kuchnią, 3 sypialnie,duża łazienka, osobne wc (klimatyzacja,balkon ). Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę