rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
369 000 zł 64 m2 5 731 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007
M-66581-0 | 2018-05-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007

ROZKŁADOWE, 3-POKOJOWE Z BALKONEM. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, zapewniający dobre doświetlenie mieszkania przez cały dzień. Wysoki...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
465 000 zł 94 m2 4 947 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002
M-81209-16 | 2019-01-28 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002

ROZKŁADOWE, PRZESTRZENNE Z POTENCJAŁEM. TYLKO 650m DO STACJI KOLEJKI MIEJSKIEJ LEGIONOWO-PIASKI. 4-pokojowe mieszkanie na nowym, cichym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
1 199 000 zł 105 m2 11 419 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020
M-86428-4 | 2026-02-20 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem idealna lokalizacja do życia Nieruchomość położona jest w miejscu, które harmonijnie łączy spokój...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
560 000 zł 56 m2 10 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1977
M-89798-7 | 2026-02-20 rozwiń opis
  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1977

WIDNE, ZADBANE, ŚWIETNA LOKALIZACJA. Funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 56 m, położone na 1. piętrze w 10-piętrowym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 112 500 zł 89 m2 12 500 zł/m2

Mieszkanie w modernistycznej Willi !

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-88524-5 | 2026-02-13 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w willi w centrum! Zapraszamy do wyjątkowej przestrzeni, która łączy w sobie klimat eleganckiej willi z funkcjonalnością...

kontakt zobacz ofertę