rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
375 000 zł 44 m2 8 488 zł/m2

Zainwestuj w kamienicę

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930
M-86987-5 | 2025-03-11 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "Miasto Ogród". W odległości 400 m znajduję się PKP Milanówek oraz centrum...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
349 000 zł 46 m2 7 670 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1963
M-88867-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1963

Mieszkanie z potencjałem- Os. Żeromskiego. Mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 położone na 4 piętrze w ocieplonym bloku z lat 60. Lokal...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki
620 000 zł 45 m2 13 778 zł/m2

Mieszkanie w centrum

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-88825-5 | 2026-04-27 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Duże jednopokojowe mieszkanie w centrum miasta w nowym apartamentowcu z miejscem w garażu podziemnym. Według oryginalnego projektu jest to...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
435 000 zł 37 m2 11 757 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978
M-86897-4 | 2026-04-24 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane w centralnej części Pruszkowa, w budynku z lat 70. To doskonała...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
530 000 zł 40 m2 13 250 zł/m2

Bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-88779-5 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90725-12 | 2026-04-20 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
995 000 zł 88 m2 11 307 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1934
M-86861-4 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1934

PREMIUM | 88 m | Kominek | Widok na park | Kameralna kamienica | Centrum Pruszkowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które łączy klimat...

kontakt zobacz ofertę