rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88765-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
530 000 zł 39 m2 13 590 zł/m2

Przytulne mieszkanie w kamienicy.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-90697-12 | 2026-02-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy , na pierwszym piętrze . Do wejścia bez nakładów finansowych , po remoncie. Pokój dzienny ,sypialnia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
439 000 zł 48 m2 9 146 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1973
M-88695-5 | 2026-03-23 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1973

Przestronne mieszkanie o pow. 48 m2 w centrum Milanówka (os. Jedwabnik). - 3 pokoje - widna kuchnia - łazienka - balkon - wygodny...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
250 000 zł 22 m2 11 236 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1934
M-88691-5 | 2026-03-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1934

Na sprzedaż świeżo wyremontowana, przytulna kawalerka o powierzchni 22,25 m2, usytuowana na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
630 000 zł 38 m2 16 579 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86694-4 | 2026-03-20 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Nowoczesne 2 pokojowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 38 m2 z dużym, prywatnym ogródkiem (100 m2). Położone na zamkniętym,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
995 000 zł 60 m2 16 723 zł/m2

Apartament 2-pokojowy w Centrum Piastowa

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86696-4 | 2026-03-20 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 59,5 m2, usytuowany w sercu Piastowa. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
939 000 zł 64 m2 14 739 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-86433-4 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem 63,71 m Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,71 m,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
850 000 zł 80 m2 10 625 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008
M-88669-5 | 2026-03-18 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008

Do sprzedania mieszkanie w centrum Brwinowa! Salon z kuchnią, 3 sypialnie,duża łazienka, osobne wc (klimatyzacja,balkon ). Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę