rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 100 000 zł 186 m2 5 914 zł/m2

Dom z potencjałem !

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966
D-88870-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966

Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak .

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88868-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
749 000 zł 300 m2 2 497 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005
D-72220-0 | 2018-05-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005

Do sprzedania luksusowy dom położony w willowej dzielnicy Żyrardowa, wykończony w wysokim standardzie. Budynek wykonany w technologii...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
790 000 zł 260 m2 3 038 zł/m2

Przestronny dom w Żyrardowie

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001
D-72100-0 | 2018-05-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001

Dom wolnostojący o powierzchni 260 m2 położony w Żyrardowie na osiedlu Osada Młyńska. Dom pierwotnie wybudowany w 1975 roku, a w 2001 roku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
280 000 zł 80 m2 3 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:
D-60542-0 | 2018-05-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:

Niewielki dom na ładnej działce w doskonalej lokalizacji Żyrardowa - obrzeża centrum miasta, do stacji PKP 800 m. Budynek składa się z dwóch...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
750 000 zł 331 m2 2 266 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2005
D-71716-0 | 2018-05-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2005

Przepiękny dom położony w centrum Żyrardowa, wśród zabudowy willowej. Budynek posiada ogrzewanie gazowe podłogowe, a dodatkowo jest rozprowadzona...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
760 000 zł 228 m2 3 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1968
D-71712-0 | 2018-05-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1968

Do sprzedania dom w centrum Żyrardowa w ładnej,bezpiecznej,zielonej okolicy,oddalony 5 minut spacerkiem od stacji kolejowej i dworca...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 490 000 zł 330 m2 4 515 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-71705-0 | 2018-05-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Piękna i zadbana willa z uroczym ogrodem w Żyrardowie (330 m2 + 48m2 garaż + 2000 m2 działka). Nieruchomość położona w spokojnej i cichej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
400 000 zł 270 m2 1 481 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990
D-71286-0 | 2018-05-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990

Dom o powierzchni całkowitej 270 m2, zbudowany w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny, z cegły, kryty blachodachówką. W bryle domu znajduje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
440 000 zł 140 m2 3 143 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978
D-71188-0 | 2018-05-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978

Bliźniak w doskonałej lokalizacji Żyrardowa. Dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce 573m2, w odległości 400m od PKP, w pobliżu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
419 000 zł 88 m2 4 761 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
D-69881-0 | 2018-04-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

1/2 bliźniaka w Żyrardowie Idealna oferta dla rodzin z dziećmi !! Dom z 2009 r. wykończony i urządzony z największą dbałością, nie wymaga...

kontakt zobacz ofertę