rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 490 000 zł 330 m2 5 303 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-50584-0 | 2017-09-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Zjawiskowa Willa z baśniowym ogrodem Nieruchomość położona w malowniczej okolicy, otoczona zabudową jednorodzinną, gdzie można znaleźć ciszę i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
2 990 000 zł 480 m2 6 229 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-50415-0 | 2017-09-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Rezydencja o pow. całkowitej 480 m2 w okolicy Zalewu Żyrardowskiego. Budynek idealnie usytuowany względem stron świata i znakomicie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
379 000 zł 165 m2 2 297 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016
D-47962-0 | 2017-09-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016

Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym w Żyrardowie. Okolica nowych domów, lasu i terenów rekreacyjnych. Dom pobudowany według...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
420 000 zł 160 m2 2 625 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-44263-0 | 2017-06-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

Dom w zabudowie bliźniaczej na zielonym osiedlu w pobliżu lasu. Na działce o powierzchni 616 m2 znajduje się dom mieszkalny oraz budynek...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
870 000 zł 240 m2 3 625 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1996
D-44048-0 | 2017-05-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1996

Nieruchomość stanowiąca działkę o powierzchni 1375m2, zabudowaną domem o powierzchni 240m2 oraz dużym, 250m2, budynkiem przeznaczonym pod...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
280 000 zł 202 m2 1 386 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1984
D-44013-0 | 2017-05-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1984

Dom piętrowy o powierzchni 202m2, stanowiący połowę bliźniaka, posadowiony na działce 360m2, na osiedlu domków jednorodzinnych w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
260 000 zł 81 m2 3 210 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1975
D-40254-0 | 2017-03-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1975

Do sprzedania pół bliźniaka o pow. użytkowej 81m2 położonego na działce o pow 525 m2. Dom jest podpiwniczony. W piwnicy znajduje się jedno...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
415 000 zł 160 m2 2 594 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
D-38796-0 | 2017-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Dom z drewna o powierzchni użytkowej ok. 98 m2, na działce o powierzchni ok 550 m2, zlokalizowany blisko lasu, w cichej i spokojnej okolicy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Żyrardów
8 000 zł 233 m2 34 zł/m2

Dom na wynajem Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:
DW-38364-0 | 2017-03-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:

Dom o powierzchni użytkowej 290 m2 usytuowany w Żyrardowie na obrzeżach miasta. Malownicza okolica. Parter domu składa się z salonu z kominkiem,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
980 000 zł 233 m2 4 206 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004
D-38380-0 | 2017-03-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004

Dom z roku 2004 w doskonałej lokalizacji Żyrardowa. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 1500 m2 na końcu jednej z ulic w Żyrardowie....

kontakt zobacz ofertę