rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak .

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88868-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Żyrardów
999 000 zł 227 m2 4 401 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998
D-79823-6 | 2019-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998

Nieruchomość stanowiąca działkę zabudowaną domem jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym. Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 składa się z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
649 000 zł 190 m2 3 416 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-77473-6 | 2018-07-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Dom jednorodzinny pobudowany wg. indywidualnego projektu w Żyrardowie. Nieruchomość znajduję się na działce o powierzchni 410 m2. Parter...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
349 000 zł 80 m2 4 363 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
D-77469-6 | 2018-07-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Dom z lat 60-tych na ładnej kształtnej działce (28 x 53) w Żyrardowie. Nieruchomość może służyć jako dom dwurodzinny, każda część składa się z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
735 000 zł 110 m2 6 682 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017
D-77421-6 | 2018-07-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017

Nowy dom na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Budynek parterowy na działce o powierzchni 800 m2. Teren ogrodzony. W skład domu wchodzi...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
770 000 zł 208 m2 3 702 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002
D-77384-6 | 2018-07-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002

Gotowy do wprowadzenia, wykończony dom w Żyrardowie. Przestronny i komfortowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
240 000 zł 80 m2 3 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:
D-77367-6 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:

Niewielki dom na ładnej działce w doskonalej lokalizacji Żyrardowa - obrzeża centrum miasta, do stacji PKP 800 m. Budynek składa się z dwóch...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
790 000 zł 260 m2 3 038 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001
D-77369-6 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001

Dom wolnostojący o powierzchni 260 m2 położony w Żyrardowie na osiedlu Osada Młyńska. Dom pierwotnie wybudowany w 1975 roku, a w 2001 roku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
749 000 zł 300 m2 2 497 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005
D-77290-5 | 2018-07-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005

Do sprzedania luksusowy dom położony w willowej dzielnicy Żyrardowa, wykończony w wysokim standardzie. Budynek wykonany w technologii...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
400 000 zł 270 m2 1 481 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990
D-77308-6 | 2018-07-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990

Dom o powierzchni całkowitej 270 m2, zbudowany w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny, z cegły, kryty blachodachówką. W bryle domu znajduje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
159 000 zł 50 m2 3 180 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1934
D-76390-0 | 2018-06-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1934

Dom w cenie kawalerki!! Przedwojenna 1/2 bliźniaka w cichej, spokojnej dzielnicy Żyrardowa. Idealna lokalizacja - blisko centrum miasta ,...

kontakt zobacz ofertę