rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Łomianki
1 250 000 zł 200 m2 6 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005
D-44142-0 | 2018-03-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005

KLIMATYCZNY DOM W ŁOMIANKACH Wolnostojący, częściowo podpiwniczony dom o powierzchni 200 m2, usytuowany na obszernej i zagospodarowanej działce...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Płochocin
340 000 zł 80 m2 4 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Płochocin

Płochocin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1950
D-61918-0 | 2018-03-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1950

Zadbany dom z lat 50-tych o powierzchni około 80 m2, z mediami miejskimi, na działce o powierzchni 3600 m2, w Płochocinie 26 km od Warszawy....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wilkowa Wieś
810 000 zł 248 m2 3 266 zł/m2

Dom na sprzedaż Wilkowa Wieś

Wilkowa Wieś, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-61650-0 | 2018-02-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

Zamieszkaj blisko Puszczy Kampinoskiej - 30 km od Warszawy ! Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 205 m2, wybudowany na działce 1500 m2 w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Łomianki
680 000 zł 240 m2 2 833 zł/m2

Dom na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998
D-60271-0 | 2018-02-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 235 m2 w centrum Łomianek. Atrakcyjny, kameralny dom w zabudowie segmentowej położony w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Marianów
730 000 zł 150 m2 4 867 zł/m2

Dom na sprzedaż Marianów

Marianów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-59271-0 | 2018-01-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Dom wolnostojący w sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej ! Nieruchomość położona na pięknej, częściowo zagospodarowanej działce o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Stare Babice
1 150 000 zł 140 m2 8 214 zł/m2

Dom na sprzedaż Stare Babice

Stare Babice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
D-59261-0 | 2018-01-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

Zamieszkaj przy Puszczy Kampinoskiej ! Luksusowy segment narożny w Starych Babicach o powierzchni 140 m2 urządzony w bardzo nowoczesnym stylu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
530 000 zł 190 m2 2 789 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-58981-0 | 2018-01-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Zamieszkaj w Błoniu w segmencie z możliwością własnej aranżacji !  Nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 190 m2, położony na...

kontakt zobacz ofertę