rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Łomianki
649 000 zł 240 m2 2 704 zł/m2

Dom na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998
D-70551-0 | 2018-05-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 235 m2 w centrum Łomianek. Atrakcyjny, kameralny dom w zabudowie segmentowej położony w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
610 000 zł 182 m2 3 352 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016
D-58838-0 | 2018-01-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016

Zamieszkaj w Bożej Woli - 5 KM od Błonia ! Nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150 m2 wybudowany na działce 1000 m2. PARTER : -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
460 000 zł 106 m2 4 340 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008
D-58835-0 | 2018-01-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008

Dom jednorodzinny na zagospodarowanej działce w centrum Błonia. Doskonały wyjazd na trasę poznańską. Na parterze przestronny salon z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
560 000 zł 190 m2 2 947 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-58834-0 | 2018-01-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Zamieszkaj w Błoniu w segmencie z możliwością własnej aranżacji!  Nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 190 m2, położony na kształtnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
799 001 zł 249 m2 3 209 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-58042-0 | 2018-01-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Nieruchomość w bliskiej odległości od Błonia w miejscowości o pięknej nazwie - ŻABY Dom szyty na miarę, na całe życie. ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Bieniewice
325 000 zł 105 m2 3 095 zł/m2

Dom na sprzedaż Bieniewice

Bieniewice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2018
D-54694-0 | 2018-01-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2018

Segment z dużą działką w cenie mieszkania! Nieruchomość o powierzchni 105 m2 na działce 500 m2, na której można zagospodarować ogród bądź...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Konstantów
325 000 zł 193 m2 1 684 zł/m2

Dom na sprzedaż Konstantów

Konstantów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-56328-0 | 2018-01-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

Cicha spokojna okolica. Dom o powierzchni użytkowej 193 m2 w miejscowości pod Błoniem Dużą zaletą nieruchomości jest funkcjonalny rozkład...

kontakt zobacz ofertę