rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Łomianki
649 000 zł 240 m2 2 704 zł/m2

Dom na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998
D-70551-0 | 2018-05-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 235 m2 w centrum Łomianek. Atrakcyjny, kameralny dom w zabudowie segmentowej położony w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
415 000 zł 150 m2 2 767 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1951
D-55472-0 | 2017-11-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1951

Dom parterowy z użytkowym poddaszem w dzielnicy domów jednorodzinnych. Parter: wiatrołap, hall, widna kochania, pokój który można przekształcić...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
415 000 zł 150 m2 2 767 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1951
D-54326-0 | 2017-11-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1951

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Marianów
730 000 zł 150 m2 4 867 zł/m2

Dom na sprzedaż Marianów

Marianów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-54740-0 | 2017-11-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Dom wolnostojący w sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej ! Nieruchomość położona na pięknej, częściowo zagospodarowanej działce o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Stare Babice
1 150 000 zł 140 m2 8 214 zł/m2

Dom na sprzedaż Stare Babice

Stare Babice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
D-54734-0 | 2017-11-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

Zamieszkaj przy Puszczy Kampinoskiej ! Luksusowy segment narożny w Starych Babicach o powierzchni 140 m2 urządzony w bardzo nowoczesnym stylu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
1 200 000 zł 133 m2 9 023 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1989
D-53746-0 | 2017-11-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1989

Do sprzedania dwa domy w miejscowości Błonie. Dom mieszkalny z dodatkowym mieszkaniem pod wynajem na terenie działki. Parter: duża widna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Marianów
750 000 zł 150 m2 5 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Marianów

Marianów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-52740-0 | 2017-10-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Dom wolnostojący blisko Puszczy Kampinoskiej. Nieruchomość położona na częściowo zagospodarowanej działce o powierzchni 1788 m2 w sąsiedztwie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
430 000 zł 100 m2 4 300 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-51775-0 | 2017-10-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

Zamieszkaj w Błoniu ! Dom parterowy o powierzchni 100 m2 położony na pięknie zagospodarowanej działce 582 m2. Nieruchomość składa się z...

kontakt zobacz ofertę