rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
1 950 000 zł 250 m2 7 800 zł/m2

Willa Zosieńka

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1928
D-88959-5 | 2026-05-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1928

Zabytkowa willa w której rozpoczęto prace remontowe i modernizacyjne. Trzy kondygnacje oraz piwnica pod całym budynkiem wykorzystane na zaplecze...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Odrano-Wola
585 000 zł 165 m2 3 545 zł/m2

Dom na sprzedaż Odrano-Wola

Odrano-Wola, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-19064-6 | 2015-12-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Sprzedaż domu wolnostojącego na granicy Grodziska Mazowieckiego oraz Odrano Woli. Powierzchnia użytkowa to ok. 135m2 plus garaż ok. 25m2. Atutem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
455 000 zł 132 m2 3 447 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
D-20692-0 | 2015-12-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

Wygodny, niepodpiwniczonym dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym i wbudowanym jednostanowiskowym garażem, dla 4-5 osobowej rodziny....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
490 000 zł 136 m2 3 603 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-18757-5 | 2015-12-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedania budynek jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Książenice w otoczeniu nowych domów. Nieruchomość jest sprzedawana w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
490 000 zł 136 m2 3 603 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-18759-5 | 2015-12-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Szczęsne
479 000 zł 156 m2 3 071 zł/m2

Dom na sprzedaż Szczęsne

Szczęsne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-20570-0 | 2015-12-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedania połowa bliźniaka w miejscowości Szczęsne, koło Grodziska Maz. W bliskim otoczeniu las i tereny spacerowe. Nieruchomość jest...

kontakt zobacz ofertę