rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Kałęczyn
6 500 000 zł 600 m2 10 833 zł/m2

Gotowy biznes przy Grodzisku Maz.

Kałęczyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2000
D-92044-6 | 2025-12-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2000

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący obiekt o powierzchni ok. 600 m na działce 4100 m, z ugruntowaną pozycją na rynku i stałą bazą klientów. Idealny...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Tłuste
985 000 zł 179 m2 5 503 zł/m2

Dom wielorodzinny

Tłuste, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005
D-89415-6 | 2024-01-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005

Przedstawiam Państwu przestronny dom o doskonałej lokalizacji w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Ta urokliwa nieruchomość jest idealna dla tych,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Odrano-Wola
585 000 zł 165 m2 3 545 zł/m2

Dom na sprzedaż Odrano-Wola

Odrano-Wola, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-19064-6 | 2015-12-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Sprzedaż domu wolnostojącego na granicy Grodziska Mazowieckiego oraz Odrano Woli. Powierzchnia użytkowa to ok. 135m2 plus garaż ok. 25m2. Atutem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
455 000 zł 132 m2 3 447 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
D-20692-0 | 2015-12-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

Wygodny, niepodpiwniczonym dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym i wbudowanym jednostanowiskowym garażem, dla 4-5 osobowej rodziny....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
490 000 zł 136 m2 3 603 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-18757-5 | 2015-12-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedania budynek jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Książenice w otoczeniu nowych domów. Nieruchomość jest sprzedawana w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
490 000 zł 136 m2 3 603 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-18759-5 | 2015-12-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Szczęsne
479 000 zł 156 m2 3 071 zł/m2

Dom na sprzedaż Szczęsne

Szczęsne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-20570-0 | 2015-12-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedania połowa bliźniaka w miejscowości Szczęsne, koło Grodziska Maz. W bliskim otoczeniu las i tereny spacerowe. Nieruchomość jest...

kontakt zobacz ofertę