rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Słubica B
400 000 zł 202 m2 1 980 zł/m2

Dom na sprzedaż Słubica B

Słubica B, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2000
D-18954-6 | 2015-11-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2000

Dom jednorodzinny o powierzchni 200 m2, znajdujący się w malowniczej miejscowości Słubica, gmina Żabia Wola, położony na atrakcyjnej działce o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
700 000 zł 162 m2 4 321 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
D-18264-5 | 2015-11-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Parterowy dom usytuowany w północnej części Milanówka na pięknej działce o pow. 2002 m2- ze starodrzewem. Wygodny rozkład pomieszczeń:...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
449 000 zł 216 m2 2 079 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
D-18962-6 | 2015-10-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

Do sprzedania dom wolnostojący parterowy o powierzchni całkowitej 216 m2 na działce 1502 m2. Dom w stanie developerskim, ogrzewanie podłogowe, w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
595 000 zł 126 m2 4 722 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012
D-18593-5 | 2015-10-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012

Dom wolnostojący utrzymany w stylu mazurskiej chaty wybudowany w technologii mieszanej (murowana i kanadyjska), oddany do użytkowania w 2012 roku....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Międzyborów
360 000 zł 180 m2 2 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Międzyborów

Międzyborów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1986
D-18731-0 | 2015-10-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1986

Do sprzedania dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 120 m2, całkowitej 180m2, położony na działce o powierzchni ok. 1100 m2. Dom na wysokim...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 100 000 zł 150 m2 7 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1935
D-18561-5 | 2015-10-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1935

Unikalna willa o pow. ok. 150 m2 usytuowana w parkowej części Milanówka. Na parterze znajduje się duży salon- z kominkiem, 2 pokoje, urządzona...

kontakt zobacz ofertę