rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
605 000 zł 69 m2 8 768 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88594-5 | 2026-02-26 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka. Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Oto 69 m2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
840 000 zł 57 m2 14 784 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2021
M-118704-16 | 2026-02-25 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2021

3 - POKOJOWE Z TARASEM I OGRÓDKIEM W BLISKICH MARKACH Na sprzedaż bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie z dużym schowkiem/pomieszczeniem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Cisówka
104 000 zł 1 149 m2 91 zł/m2

Działka na sprzedaż Cisówka

Cisówka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84048-13 | 2026-02-25 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Malownicze działki budowlane. Oferujemy kompleks trzech działek położonych w miejscowości Cisówka gmina Stanisławów o zbliżonej powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
770 000 zł 180 m2 4 278 zł/m2

12 minut pieszo do stacji PKP.

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1975
D-92212-6 | 2026-02-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1975

Na sprzedaż dom o powierzchni 180 m2 bardzo dobrej lokalizacji w Żyrardowie. Dogodna lokalizacja: 12 minut pieszo do stacji PKP, 10 minut...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
790 000 zł 49 m2 15 963 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-86453-4 | 2026-02-24 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,49 m2 na zamkniętym osiedlu Olgo Park w Pruszkowie. Lokal znajduje się na parterze 3-piętrowego budynku z 2014...

kontakt zobacz ofertę