rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Marki
700 000 zł 90 m2 7 786 zł/m2

Dom na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-118753-16 | 2026-03-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesne segmenty z garażem i ogródkiem, Marki Struga - segment środkowy TERAZ PROMOCYJNA CENA! Inwestycja składająca się z 6...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Psucin
699 000 zł 114 m2 6 112 zł/m2

Dom na sprzedaż Psucin

Psucin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026
D-118749-16 | 2026-02-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026

WYPROWADŹ SIĘ Z MIASTA, ZAMIESZKAJ NA SKRAJU POMIECHÓWKA. Nowoczesny, parterowy dom w zabudowie bliźniaczej wśród pól i lasów, położony tylko...

kontakt zobacz ofertę