rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
895 000 zł 94 m2 9 521 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90802-12 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Sulejówek
3 100 000 zł 250 m2 12 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
D-11494-13 | 2016-02-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania!!! Dom o pow. 250 m2 na działce przemysłowo-budowlanej o pow. 5000m2 ok 5km od granic Warszawy. Dom w stanie surowym zamkniętym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
263 000 zł 34 m2 7 804 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2009
M-11293-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2009

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wykończone w wysokim standardzie. Kuchnia widna, częściowo otwarta na pokój, pełna zabudowa z AGD ( lodówka,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
530 000 zł 55 m2 9 638 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938
M-2155-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938

Świetny punkt komunikacyjny same Centrum miasta a mimo to mieszkanie jest ciche. Wszędzie blisko, sklepy, tramwaje, autobusy, Metro, apteka,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
299 000 zł 36 m2 8 306 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 6/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1968
M-8110-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 6/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1968

Do sprzedania w bardzo atrakcyjnej okolicy przytulne i słoneczne mieszkanie, dwu pokojowe. Idealne polożenie komunikacyjne. Stan do zamieszkania...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
1 050 000 zł 108 m2 9 723 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1954
M-6026-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1954

Dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy w centrum Starego Mokotowa. Cicha uliczka odchodząca od ul. Pulawskiej. Świetna lokalizacja w okolicy parków,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 650 000 zł 374 m2 4 412 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1991
D-4112-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1991

Do sprzedaży pół bliźniaka. Dom położony w spokojnej dzielnicy niedaleko Wilanowa. Dom doskonały dla siedziby firmy ponieważ mieści się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
380 000 zł 60 m2 6 287 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 11/20
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1992
M-8581-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 11/20
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1992

Klimatyczne, przytulne i ciepłe mieszkanie zlokalizowane w zacisznym zakątku zielonego Żoliborza. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
275 000 zł 37 m2 7 433 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 4/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-3776-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 4/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie jednopokojowe (37m2) przerobione na dwupokojowe do własnej aranżacji. Okna wychodzą na południe. Loggia (5m2) na szerokość całego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
358 000 zł 47 m2 7 618 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1971
M-8631-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1971

Nieruchomość położona w cichej części osiedla "Rudawka" na Żoliborzu. 47,1 m2, dwa pokoje. Widna kuchnia. Osobna łazienka i wc. Balkon. Piwnica. 4...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
480 000 zł 50 m2 9 600 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1954
M-10424-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1954

Unikalna oferta !!! 2 pokojowe mieszkania z widokiem na Plac Lelewela. Kasztany na wyciągnięcie ręki. Ok 300 m do PL Wilsona i stacji metra....

kontakt zobacz ofertę