rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
3 100 000 zł 250 m2 12 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
D-11494-13 | 2016-02-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania!!! Dom o pow. 250 m2 na działce przemysłowo-budowlanej o pow. 5000m2 ok 5km od granic Warszawy. Dom w stanie surowym zamkniętym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
288 600 zł 41 m2 7 108 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998
M-5017-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998

Małe kameralne osiedle z 1998 roku, ogrodzone, strzeżone (strażnicy + monitoring), brama i drzwi garażowe otwierane pilotem. Bardzo cicha,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
430 000 zł 64 m2 6 719 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 6/6
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2003
M-7728-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 6/6
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2003

Do sprzedania piekne i wygodne mieszkanie na Białołece . Mieszkanie składa sie z 3 pokoi , widnej kuchni, widnej łazienki, dwuch balkonów....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
666 000 zł 116 m2 5 742 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001
M-10213-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001

4 pokojowe mieszkanie z dużą widną kuchnią otwartą na salon. Mieszkanie podzielone na strefę dzienną i prywatną Strefa dzienna to : salon,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
640 000 zł 74 m2 8 696 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 7/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2001
M-2059-11 | 2017-09-12 rozwiń opis
  • Piętro: 7/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2001

Mieszkanie na Kamionku na strzeżonym osiedlu z monitoringiem. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, kuchnia otwarta na bardzo duży salon, położona...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
615 000 zł 94 m2 6 543 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1932
M-9528-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1932

Klimatyczne mieszkanie w świeżo odremontowanej przedwojennej kamienicy. Wysokośc mieszkania 3m . Nowa elewacja, budynek ocieplony. Imponujący...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
358 000 zł 47 m2 7 618 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 5/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1979
M-11536-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 5/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1979

Dwupokojowe mieszkanie na Pradze Południe. Widna kuchnia. Idealny rozkład, Okna na południe, Doskonały dojazd do centrum, Bardzo blisko centra...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
399 500 zł 51 m2 7 830 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1965
M-11132-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1965

Budynek położony w cichej i spokojnej, zielonej okolicy. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura. Przy budynku przystanek autobusowy oraz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
330 000 zł 48 m2 6 875 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1967
M-3336-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1967

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym blisko metra. Budynek usyuowany w cichym miejscu. Okolica spokojna, zielona. Budynek ocieplony w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
454 000 zł 64 m2 7 094 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
M-7831-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

Mieszkanie z dużym tarasem, wykończone w najwyższym standardzie, zostało zaprojektowane przez architekta, zostały starannie dobrane, wysokiej...

kontakt zobacz ofertę