rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
3 100 000 zł 250 m2 12 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
D-11494-13 | 2016-02-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania!!! Dom o pow. 250 m2 na działce przemysłowo-budowlanej o pow. 5000m2 ok 5km od granic Warszawy. Dom w stanie surowym zamkniętym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
300 000 zł 47 m2 6 359 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-81452-12 | 2019-05-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Chcesz uciec od zgiełku dużego miasta? Mamy więc OFERTĘ IDEALNA DLA CIEBIE! Zamieszkaj w SULEJÓWKU Cisza, spokój, mnóstwo zieleni a...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 300 000 zł 160 m2 8 125 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-81208-12 | 2019-04-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

DOM WOLNOSTOJĄCY W SULEJÓWKU NA PIĘKNEJ 900 m2 DZIAŁCE. Dom o powierzchni mieszkalnej 195 m2, położony - w urokliwej okolicy w części zalesianej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 300 000 zł 160 m2 8 125 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-81207-12 | 2019-04-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

ATRAKCYJNY dom wolnostojący w SULEJÓWKU Elegancko i gustownie urządzony - WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA. Cieszy stylową przestrzenią,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
890 000 zł 300 m2 2 967 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000
D-81114-12 | 2019-04-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000

Dom z POTENCJAŁEM - SULEJÓWEK Wolnostojący, FUNKCJONALNY i gotowy do zamieszkania. Dom bardzo przytulny, ciepły, z wysoce wydajnym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
4 800 000 zł 500 m2 9 600 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2012
D-81082-12 | 2019-04-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2012

Prestiżowa rezydencja dla konesera w okolicach Sulejówka. Dom to typowy dwór polski o powierzchni 500 m kw. Na parterze - salon 60 m kw. kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
550 000 zł 120 m2 4 583 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-80588-12 | 2019-03-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

POŁÓWKA BLIŹNIAKA W SULEJÓWKU. STAN DEVELOPERSKI - powierzchnia 115 m2. Parter 64 m2: salon z aneksem kuchennym 29,5 m2, garaż 16,5 m2, hol,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
400 000 zł 135 m2 3 478 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-80750-12 | 2019-03-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

ZAMIESZKAJ W SULEJÓWKU Połówka bliźniaka w atrakcyjnej lokalizacji. Cisza, spokój a jednocześnie dogodny dojazd do centrum Warszawy. Dom w...

kontakt zobacz ofertę