rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
895 000 zł 94 m2 9 521 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90802-12 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 320 000 zł 300 m2 4 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:
D-82377-12 | 2019-08-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:

KOMFORT, WYGODA, WYSOKI STANDARD NIEZWYKŁY DOM na dużej, FANTASTYCZNEJ działce. Posiadający unikatowe rozwiązania zarówno wewnątrz jak i na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
849 999 zł 300 m2 2 833 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1969
D-82229-12 | 2019-08-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1969

Dom w spokojnej części Sulejówka-Miłosnej - IDEALNY NA WYNAJEM lub dla dużej rodziny. Część mieszkalna, to dwa oddzielne mieszkania (na 1 i 2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
280 000 zł 40 m2 7 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-82054-12 | 2019-07-19 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

PRZYTULNE MIESZKANIE W ZIELONYM SULEJÓWKU Mieszkanie o pow. 40,5 m2, dwupokojowe, na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku. Lokal składa się z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
650 000 zł 110 m2 5 909 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1965
D-82003-12 | 2019-07-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1965

Zgrabny dom wolnostojący (110 m2), położony na działce o powierzchni ok. 700 m2. Atrakcyjna lokalizacja w Sulejówku, ok. 1 km do stacji PKP -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
520 000 zł 68 m2 7 647 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-81966-12 | 2019-07-12 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

RODZINNE MIESZKANIE W ZIELONYM SULEJÓWKU Mieszkanie o pow. 68 m2, trzypokojowe, na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku z windą. Lokal składa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
388 000 zł 108 m2 3 593 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1972
D-81937-12 | 2019-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1972

DOM NA DOBRZE ZLOKALIZOWANEJ DZIAŁCE W SULEJÓWKU Narożna działka o powierzchni 801 m2, położona w cichej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
255 000 zł 34 m2 7 567 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2012
M-81888-12 | 2019-06-28 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2012

- FUNKCJONALNE STUDIO W ZIELONEJ OKOLICY - Mieszkanie o pow. 34 m2, typu studio, na 4 piętrze w budynku z windą. Lokal składa się z salonu z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
649 000 zł 143 m2 4 538 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1973
D-81729-12 | 2019-06-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1973

Bardzo dobra oferta na prowadzenie działalności gospodarczej. Podpiwniczony dom przy asfaltowej drodze. Wysoki parter - pokój dzienny z...

kontakt zobacz ofertę