rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Łąki
906 000 zł 3 458 m2 262 zł/m2

Działka na sprzedaż Łąki

Łąki, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-89683-7 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

PLAN MIEJSCOWY, MEDIA, LAS, RZEKA. Działka budowlana z MPZP Łąki, gmina Radzymin Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka zlokalizowana...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kopiska
650 000 zł 70 m2 9 286 zł/m2

Siedlisko w malowniczej okolicy

Kopiska, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970
D-92118-6 | 2026-01-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko, idealne dla osób poszukujących spokoju, prywatności oraz miejsca, które można dopasować do własnych potrzeb i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
585 000 zł 52 m2 11 241 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008
M-118655-16 | 2026-01-16 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008

PARTER Z DUŻĄ LOGGIĄ, DWA POKOJE, GARDEROBA Mieszkanie w Jabłonnie, na osiedlu Akademijna. W środku osiedla, z dużym parkingiem. Wygodnie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
330 000 zł 25 m2 13 205 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-88391-5 | 2026-01-16 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w kamienicy w klasycznym stylu, położone w przyziemiu posiada ogródek do wyłącznej dyspozycji, Piękna klimatyczna nieruchomość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Książenice
1 450 000 zł 4 328 m2 335 zł/m2

Kameralnie w lesie.

Książenice, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-88317-5 | 2026-01-16 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Kameralnie położona działka w niedalekiej odległości od Grodziska Mazowieckiego (ok. 4 km), w terenie objętym MPZP z przeznaczeniem pod...

kontakt zobacz ofertę