rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Żyrardów
586 800 zł 3 260 m2 180 zł/m2

3200m2 gruntu w Żyrardowie

Żyrardów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92873-6 | 2026-05-11 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka o powierzchni 3260 m, położona w spokojnej, zielonej części miasta wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość z ogromnym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
170 000 zł 48 m2 3 549 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-45950-0 | 2017-06-28 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem.o powierzchni 47,9m2, zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Rozkład: przedpokój z szafą w zabudowie,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
199 000 zł 66 m2 2 997 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-45059-0 | 2017-06-23 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Ustawne mieszkanie przy ul. Parkingowej w Żyrardowie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. W całym mieszkaniu na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
299 000 zł 63 m2 4 761 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015
M-27573-0 | 2017-06-06 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015

Mieszkanie w nowym bloku, na zamkniętym, monitorowanym terenie, 3-pokojowe, na 2 piętrze, powierzchnia 62,8m2, lokalizacja: Żyrardów. W skład...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
420 000 zł 160 m2 2 625 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-44263-0 | 2017-06-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

Dom w zabudowie bliźniaczej na zielonym osiedlu w pobliżu lasu. Na działce o powierzchni 616 m2 znajduje się dom mieszkalny oraz budynek...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
870 000 zł 240 m2 3 625 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1996
D-44048-0 | 2017-05-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1996

Nieruchomość stanowiąca działkę o powierzchni 1375m2, zabudowaną domem o powierzchni 240m2 oraz dużym, 250m2, budynkiem przeznaczonym pod...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
280 000 zł 202 m2 1 386 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1984
D-44013-0 | 2017-05-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1984

Dom piętrowy o powierzchni 202m2, stanowiący połowę bliźniaka, posadowiony na działce 360m2, na osiedlu domków jednorodzinnych w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
205 000 zł 66 m2 3 087 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990
M-29413-0 | 2017-05-16 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990

Mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 66,4m2, w bloku na 2 piętrze, zlokalizowane na osiedlu Wschód w Żyrardowie. W pokojach na podłodze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
260 000 zł 81 m2 3 210 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1975
D-40254-0 | 2017-03-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1975

Do sprzedania pół bliźniaka o pow. użytkowej 81m2 położonego na działce o pow 525 m2. Dom jest podpiwniczony. W piwnicy znajduje się jedno...

kontakt zobacz ofertę