rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 100 000 zł 186 m2 5 914 zł/m2

Dom z potencjałem !

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966
D-88870-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966

Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
101 000 zł 27 m2 3 700 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-48423-0 | 2017-08-04 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie na parterze w bloku przy ul. Kościuszki w Żyrardowie. Jeden przestronny pokój z dwoma oknami, kuchnia z oknem oraz łazienka i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
275 000 zł 65 m2 4 223 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-45688-0 | 2017-07-21 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Mieszkanie typu M-4, z balkonem, usytuowane jako środkowe, na 3 piętrze w bloku w centrum Żyrardowa. Po generalnym remoncie i przebudowie,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
399 000 zł 71 m2 5 596 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017
M-47416-0 | 2017-07-18 rozwiń opis
  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017

Do sprzedania wykończone mieszkanie o powierzchni 71,3 m2, w nowym bloku z 2017 roku. Bardzo nowoczesny blok, osiedle zamknięte, garaż podziemny,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
369 000 zł 55 m2 6 709 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-46213-0 | 2017-07-14 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Apartament 3-pokojowy z podziemnym miejscem garażowym, usytuowany na parterze, w bloku na osiedlu wschód w Żyrardowie. Mieszkanie składa się z:...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
255 000 zł 59 m2 4 352 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1986
M-45694-0 | 2017-07-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1986

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, usytuowane na 1 piętrze, w bloku na osiedlu Batorego w Żyrardowie. Rozkład: przedpokój, przestronna kuchnia,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
148 000 zł 37 m2 4 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-46693-0 | 2017-07-07 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji osiedla Wschód w Żyrardowie. Mieszkanie dwupokojowe na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Salon z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
267 000 zł 49 m2 5 449 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-46480-0 | 2017-07-06 rozwiń opis
  • Piętro: 0/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Mieszkanie dwupokojowe na parterze, w idealnym stanie, na zamkniętym osiedlu w doskonałej lokalizacji w Żyrardowie. Rozkład: przedpokój z szafą w...

kontakt zobacz ofertę