rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 100 000 zł 186 m2 5 914 zł/m2

Dom z potencjałem !

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966
D-88870-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966

Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
129 000 zł 33 m2 3 909 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1975
M-74472-0 | 2018-06-15 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1975

Kawalerka z potencjałem w centrum Żyrardowa !!!! Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze i składa się z ustawnego pokoju, kuchni z dwoma...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
780 000 zł 255 m2 3 059 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
D-75813-0 | 2018-06-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

Dom w Żyrardowie posadowiony na działce o powierzchni 1435 m2 w cichej części miasta. Rozkład pomieszczeń: Na parterze znajduje się kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
735 000 zł 110 m2 6 682 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017
D-75812-0 | 2018-06-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017

Nowy dom na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Budynek parterowy na działce o powierzchni 800 m2. Teren ogrodzony. W skład domu wchodzi...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
749 000 zł 300 m2 2 497 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005
D-75720-0 | 2018-06-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005

Do sprzedania luksusowy dom położony w willowej dzielnicy Żyrardowa, wykończony w wysokim standardzie. Budynek wykonany w technologii...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
219 000 zł 68 m2 3 230 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
M-74667-0 | 2018-06-14 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Mieszkanie w Żyrardowie na osiedlu Wschód. Składa się z 3 ustawnych pokoi, widnej i umeblowanej kuchni, łazienki, WC, przedpokoju. Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
790 000 zł 260 m2 3 038 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001
D-75535-0 | 2018-06-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001

Dom wolnostojący o powierzchni 260 m2 położony w Żyrardowie na osiedlu Osada Młyńska. Dom pierwotnie wybudowany w 1975 roku, a w 2001 roku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
119 000 zł 31 m2 3 814 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1982
M-75537-0 | 2018-06-14 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1982

Mieszkanie jednopokojowe na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Mieszkanie składa się z ustawnego pokoju, kuchni z oknem oraz łazienki. Doskonała...

kontakt zobacz ofertę